Produkte prej çeliku të pandryshkshëm për kthesë me precizion CNC
Produkte alumini për bluarje precize CNC
Precision CNC bluarje bakri dhe aliazh tunxhi Produkte

projektet tona

Teknologji e avancuar ndërkombëtare e prodhimit dhe cilësi e lartë

 • Mbi 20 vjet përvojë në CNC, e pajisur me pajisje të avancuara të prodhimit dhe inspektimit.

  Përvoja

  Mbi 20 vjet përvojë në CNC, e pajisur me pajisje të avancuara të prodhimit dhe inspektimit.

 • Ne kemi arritur në mënyrë të njëpasnjëshme certifikatat ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 dhe IATF 16949:2016.

  Certifikata

  Ne kemi arritur në mënyrë të njëpasnjëshme certifikatat ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 dhe IATF 16949:2016.

 • Gjithmonë vendos cilësinë në vend të parë dhe mbikëqyr rreptësisht cilësinë e produktit të çdo procesi.

  Cilësia

  Gjithmonë vendos cilësinë në vend të parë dhe mbikëqyr rreptësisht cilësinë e produktit të çdo procesi.

rreth nesh
rreth nesh

Zhuohang u themelua në vitin 2005 dhe ka mbi 20 vjet përvojë në përpunimin me saktësi CNC.Ne jemi te specializuar në prodhimin, montimin, shitjen dhe shërbimet e importit dhe eksportit të komponentëve me precizion të lartë dhe kompleks.

shikoni më shumë